HLEDÁME KADEŘNICI/KADEŘNÍKA se smyslem pro Detail! JSI KADEŘNÍK, HLEDÁŠ PRÁCI, …


HLEDÁME KADEŘNICI/KADEŘNÍKA se smyslem pro Detail!
 JSI KADEŘNÍK, HLEDÁŠ PRÁCI, …

HLEDÁME KADEŘNICI/KADEŘNÍKA se smyslem pro Detail!

JSI KADEŘNÍK, HLEDÁŠ PRÁCI, nebo CHCEŠ PROSTĚ JEN ZMĚNU, která proběhne v klidu, bez stresu a starostí? PAK ČTI DÁL!

Je pro tebe kadeřnická činnost koníčkem? Chceš být SOUČÁSTÍ SKVĚLÉHO TÝMU lidí milujících svoje zaměstnání? CHCEŠ PRACOVAT V KLIDU, v salonu s plnými kartotékami, BEZ NUTNOSTI SHÁNĚNÍ KLIENTELY?

PAK HLEDÁME PRÁVĚ TEBE!

Nabízíme práci plnou zajímavých, interních pracovních benefitů včetně pravidelného vzdělávání, V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ úžasného/stabilního salonu krásy http://detail-melnik.cz/, v mladém a přátelském kolektivu vlasových koloristek Zuzana Michovská, Pavla Glaserová, Zuzana Čížková – hair stylist, sympatického barbera Patrik Jakubů, stále usměvavé nehtařky Kristýny, masérky se zlatými rukami Veroniky, super kreativních vizážistek a kosmetiček Markéta Šístková a Eliška Žemličková a v neposlední řadě našich úžasných kolegů kavárníků z Kafe Mělník starajících se o pitný režim a gurmánský komfort náš i našich klientů!

Takže pokud jsi kavárenský povaleč s pozitivním vztahem ke kráse a relaxu, pak CHOP TUTO PŘÍLEŽITOST ZA PAČESY, napiš nám nebo zavolej a přijď na pokec/kávu s Petra Trejbalová!

Hledáme především SKVĚLÉHO ČLOVĚKA se smyslem pro humor (suchary nebereme), který je zodpovědný, čistotný, empatický, přátelský a doplní náš tým! 🤩

Požadujeme minimálně rok praxe v oboru!

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás! Zavolejte nám, napište nám něco o sobě, popřípadě zašlete životopis a ukázky Vašich prací.

e-mail: petra@salondetail.cz
tel: +420 774 159 311
Těšíme se na Vás, tým Detail Mělník!