3 tipy, jak si užít kávu v zimě?


3 tipy, jak si užít kávu v zimě?

Těšili jste se na pohádkové procházky zasněženou krajinou a romantické výhledy přes zamlžená okna a místo toho kličkujete mezi loužemi břečky? Zima má mnoho podob. Máme ale dobré zprávy! Vždy se dá najít útulné a příjemné útočiště, kde si můžete dát svou oblíbenou kávu.

Máme pro vás tři tipy, jak si ji vychutnat:

  1. Mañana, mañana
    Nalaďte se na uvolněnost Latinské ameriky, dejte si pauzu a vychutnejte si bez starostí kávu Mexiko Fatima Marsellesa. Tóny tmavé čokolády a jemná rumová dochuť – tekutý svetr podle našeho gusta! Hodí se na alternativní přípravu kávy i na espresso.
  2. Zimní cappuccino
    Myslíte si, že vaječňák patří jen na Vánoce? Omyl! Tohle potěšení si můžete dopřát i kdykoliv po nich. Espresso s lesklou mléčnou pěnou doplněné vaječným likérem je ideální na zahřátí a potěší vás, když máte chuť na sladké. Má prostě všechno. V kavárnách Kafe Mělník si můžete objednat i nealkoholickou variantu. Na své si zkrátka přijde každý.
  3. Zachumlejte se!
    Ať už doma, nebo v kavárně – zalezte pod deku! V našich pobočkách máte deky k dispozici k zapůjčení. Věříme, že káva chutná mnohem lépe, když se cítíte pohodlně.